2022/2023

OAJ - okresné kolo

Dňa 19. januára 2023 sa uskutočnilo okresné kolo 33. ročníka Olympiády v anglickom jazyku. Všetci naši reprezentanti sa stali úspešnými riešiteľmi súťaže a čo viac, získali jedno tretie a tri prvé miesta!

Nela Brestenská IV.OG 1. miesto v kategórii 1B
Patrik Matejka III.D  1. miesto v kategórii 2A
Ema Bobková  VIII.OG  1. miesto v kategórii 2B
Adela Hromcová VIII.OG  3. miesto v kategórii 2C2
Šimon Leško I.OG  18. miesto v kategórii 1A (z 39 súťažiacich)

Srdečne blahoželáme a držíme palce v krajskom kole 16.2.2023!

bobkova oajbobkova oaj



Úspech Alexa Válkyho na medzinárodnej súťaži

alex valkyV dňoch 31.1. a 1.2.2023 sa náš žiak Alex Války z III.OG zúčastnil medzinárodnej súťaže v krasokorčuľovaní Bavarian Open v Obersdorfe, Nemecko. V kategórii Advance Novice Boys, v konkurencii desiatich pretekárov Alex vybojoval vynikajúce 3. miesto!
Srdečne blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy!

MO 2023 - krajské kolo

Žiaci našej školy dosiahli výborné výsledky v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A, ktoré sa uskutočnilo 10. januára 2023.

Jakub Konc z VIII.OG sa stal víťazom krajského kolavýborné 3. miesto obsadil Dominik Péli zo IV.C.

Ďalšími riešiteľmi, ktorí sa zúčastnili krajského kola boli:
Filip Horváth (VIII.OG) ... 5.-6. miesto
Ondrej Knížat (VII.OG) ... 10.-16. miesto
Matúš Královič (VII.OG) ... 10.-16. miesto
Matúš Tóth (VIII.OG) ... 10.-16. miesto
Filip Bujdák (II.C) ... 17.-22. miesto
Martin Drlík (VII.OG) ... 17.-22. miesto

Všetkým účastníkom súťaže ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy a držíme palce v prípade postupu do celoštátneho kola.

Kompletné výsledky

Lukáš Šiška víťazom programu BeTheChange

lukas siskaDňa 14. decembra 2022 sa konalo v Bratislave v Novej Cvernovke finále programu BeTheChange, na ktorom sa zúčastnil aj náš žiak Lukáš Šiška z III.B. Počas septembra až decembra navštevoval workshopy a tvoril vlastný projekt aMANDA. So svojím projektom sa umiestnil na 1. mieste.
Srdečne blahoželáme!

Olympiáda v španielskom jazyku - školské kolo

Aj v tomto školskom roku sa uskutočnilo školské kolo olympiády v španielskom jazyku, ktorého sa zúčastnilo 44 študentov v 4 kategóriách.
Najlepšie umiestnenie dosiahli títo žiaci:spanielska vlajka

Kategória A
1. Kristína Beňačková II.C (postupuje do krajského kola)
2. František Ivicze I.B

Kategória B
1. Sára Hromcová V.OG (postupuje do krajského kola)
2. Natália Dzurillová V.OG (postupuje do krajského kola)
3. Lucia Peťovská III.C

Kategória C
1. Tamara Rábeková IV.B (postupuje do krajského kola)
2. Viktorie Balková IV.A (postupuje do krajského kola)
3. Rebeka Czellerová VI.OG

Kategória D
1. Martina Juhászová III.D (postupuje do krajského kola)
2. Emma Kollárová III.D (postupuje do krajského kola)
3. Patrícia Balážová IV.D

Všetkým zúčastneným blahoželáme k dosiahnutým výsledkom v súťaži a postupujúcim do krajského kola prajeme veľa úspechov v súťaži!

Majstrovstvá Západoslovenského atletického zväzu

medaila brunoDňa 21. januára 2023 sa v Bratislave konali Halové majstrovstvá Západoslovenského atletického zväzu, kde sa žiak I.C triedy Bruno Gaj umiestnil na bronzovej priečke v disciplíne beh na 200 m v kategórii dorastencov.
Srdečne blahoželáme!

Fotogaléria

Olympiáda vo francúzskom jazyku - školské kolo

Dňa 7. decembra 2022 sa konalo online školské kolo olympiády vo francúzskom jazyku. francuzska vlajka

Kategória 2B
1. miesto – Adam Dzurilla VII.OG
2. miesto – Emma Jánošová III.D
3. miesto – Šimon Fiala III.C

Z 1. miesta postupuje Adam Dzurilla do krajského kola.
Srdečne súťažiacim blahoželáme a prajeme ešte veľa úspechov!

Olympiáda vo francúzskom jazyku - školské kolo

Dňa 7. decembra 2022 sa konalo online školské kolo olympiády vo francúzskom jazyku.

Kategória 2B
1. miesto – Adam Dzurilla VII.OG
2. miesto – Emma Jánošová III.D
3. miesto – Šimon Fiala III.C

Z 1. miesta postupuje Adam Dzurilla do krajského kola.
Srdečne súťažiacim blahoželáme a prajeme ešte veľa úspechov!

Veľký úspech Natálie Rakusovej z II.D

natalia rakusovaNaša študentka Natália Rakusová z II.D bilingválnej slovensko-španielskej sekcie, ktorá je členkou Klubu športového aerobiku v Nitre, sa dostala do reprezentačného výberu SR Slovenskej gymnastickej federácie v športovom aerobiku v kategórii juniorky.
Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy!

Fotogaléria

Olympiáda v nemeckom jazyku - okresné kolo

deDňa 18. januára 2023 sa konalo online okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku.

Kategória 2A
2. miesto – Lara Hačková – V.OG

Kategória 2B
2. miesto – Nina Emma Pizúrová – IV.A

Žiačky postupujú do krajského kola ONJ. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov!